Penzion Dvůr Krasíkov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Krasíkov 1, Kokašice 34952

Penzion umístěný v prostorách areálu Dvora Krasíkov sídlí v Kokašicích, 39 km od Karlových Varů. Samotný penzion je umístěn nad stájemi koní. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 6 dvoulůžkových pokojích a 1 rodinném apartmánu. Najdete zde také krámek s lokálními produkty, sezónní občerstvení s venkovním sezením, sýrárnu, minizoo i stylovou stodolu pro pořádání různých kulturně - společenských akcí a oslav. Bezplatné parkování je zajištěno v prostorách Dvora Krasíkov cca 30 metrů od budovy.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Penzion Dvůr Krasíkov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Apartment Rodinný

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Dvůr Krasíkov Pokoje

Penzion disponuje 6 dvoulůžkovými pokoji a 1 rodinným apartmánem. Každý pokoj je vybaven kuchyňským koutem se základním vybavením, ve kterém nechybí vařič, rychlovarná konvice, lednička, nádobí a dřez. Stejně tak má každý pokoj svou koupelnu s WC. Dvoulůžkové pokoje mají v koupelně sprchový kout s hlubokou vaničkou, apartmán má vanu. Některé pokoje mají balkón. Všechny pokoje mají minibar se skromnou nabídkou lokálních produktů a nápojů. Samozřejmostí je bezdrátové internetové připojení zdarma.

Penzion Dvůr Krasíkov Gastronomie

Snídaně se podává formou bufetu a pokud to lze, zahrnuje vlastní produkty. K ubytování je možné předem objednat i plnou penzi nebo jen polopenzi. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem a minibarem se skromnou nabídkou lokálních produktů a nápojů. Bistro nabízí grilované pokrmy, domácí polévku, nakládané pokrmy, točené pivo, nealkoholické a alkoholické nápoje, kávu, čaj a točenou zmrzlinu. V okolí ve vzdálenosti 2 - 4 km najdete několik restaurací.

Penzion Dvůr Krasíkov Recepce

Penzion nemá recepci. Přijíždějící hosté se mohou v době od 10:00 do 18:00 nahlásit v Amálčině krámku v prostorách dvora nebo nám při pozdějším příjezdu zatelefonovat a my si je vyzvedneme před budovou penzionu.


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:30

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB

Penzion Dvůr Krasíkov Dostupnost

Penzion je velmi dobře dostupný jak autem, tak autobusem. Vlakovým spojem se dostanete do vzdálenosti 3 km. Není problém ale domluvit se na vyzvednutí z nádraží.

Penzion Dvůr Krasíkov Okolí

Penzion Dvůr Krasíkov se nachází v malebné přírodě v obci Kokašice. Zdejší kraj se může pochlubit jedním z nejčistších ovzduší v České republice. V okolí najdete mnoho zajímavých cílů na výlety. K návštěvě zvou zříceniny hradů Švaberk, Krasíkov, Gutštejn, Falkenštejn či Vlčtejn, rozsáhlý areál kláštera v Teplé, wellness centrum v Konstantinových Lázních či přírodní parky Hadovka, Úterský a Kosí potok.

Penzion Dvůr Krasíkov Další informace

K ubytování je možné přiobjednat si také vyjížďku na koních.

V areálu Dvora Krasíkov pořádáme během roku různé kulturně-společenské akce. Podívejte se na jejich kalendář na www.dvur-krasikov.cz a spojte svůj pobyt třeba s jednou z nich.

Penzion Dvůr Krasíkov

Krasíkov 1, Kokašice
Zobrazit celou mapu